AYDINEVLER PROFESYONEL EV TAŞIMA HİZMETİ

İstanbul-Maltepe merkezli firmamız, Maltepe‘nin parlayan yıldızı Aydınevler mahallesinde taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu hizmetler, ayınevler evden eve nakliyat, aydınevler parça eşya taşıma gibi nakliyat hizmetleridir. Profesyonel kadromuz ile sürekli olarak bölgede yaşayan müşterilerimizin nakliyat ihtiyaçlarına çözüm üretiyor, sorunsuz taşınmalar gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu şirketimiz de kurumsal ve bireysel müşterilerimizin en iyi çözüm ortağı olma yolunda her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.

Teknolojik alt yapımız sayesinde aylık ve yıllık olarak yapmış olduğumuz taşıma işlemleri ile ilgili değerlendirmelerde bulunuyor, taşıma işlerini daha iyi nasıl yaparız? sorusunu kendimize sürekli olarak soruyoruz. Her geçen zaman dahada yükselen hizmet kalitemiz ile siz de evinizin eşyalarını güvenilir bir ortamda, uygun fiyatlar ile taşıtabilirsiniz. Hakettiğiniz değeri size veren firmamız, yetkin ve güleryüzlü uzman personeli sayesinde, taşınma esnasında yapılması gereken ne varsa büyük bir titizlikle yapıyor ve iyi işler ortaya çıkartıyor.

AYDINEVLER GÜVENİLİR NAKLİYAT FİRMASI

Dediğimiz gibi Aydınevler nakliyat şirketi olan Kamyontaksi.com ile artık taşınmak çok kolay! Paylaşmış olduğumuz bilgileri inceleyerek, bu süreç hakkında bilgi sahibi olabilir, eşyalarınızın nasıl taşınacağı hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Önceki yazımızda da belirttiğimiz gibi müşterilerimizin memnuniyetine önem veriyor, yapılacak taşınma işlemini hızlı ve düzgün bir şekilde tamamlayarak müşterilerimizin referanslarını toplamaya devam ediyoruz. Şirketimiz bu konuda vermiş olduğu kaliteli taşıma hizmetinden hiçbir zaman taviz vermeyerek güvenilir iş ilişkileri kurmaya sürekli olarak devam ediyor.

AYDINEVLER PARÇA EŞYA TAŞIMA

Aydınevler mahallesinde vermiş olduğumuz hizmetler arasında, evden eve taşıma işleminde göstermiş olduğumuz başarıları, Aydınevler parça eşya taşıma hizmetimizde de gösteriyoruz. Yapmış olduğumuz analitik çalışmalar ve geliştirmeler il müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, arzlarına göre hareket ediyor. Taşıma ve taşınma süreçlerinde 1 numaralı yardımcıları olmayı hedefliyoruz. Bu bölgede mobilya, beyaz eşya, koli gibi parça eşyalarınızı da geniş araç yelpazemiz ve kadromuz ile ulaşması gereken yerlere ulaştırıyor, taşıyoruz.

AYDINEVLER EVDEN EVE NAKLİYAT NASIL YAPILIYOR?

Aydınevler’de nakliyat işlemleri şöyle yapılıyor:

Bu mahalledeki taşınma işlemleriniz için bizimle irtibata geçmeniz gerekiyor. Sizinle telefonda ilgilenecek uzman personelimiz, eşyanızın taşınması için gerekli incelemeleri yaparak, eşyanızın hangi araç gereklerle, kaç personel ile taşınacağı belirleyecektir. Bu belirlemeden sonra yapılacak taşınma operasyonu en ince ayrıntısına kadar detaylandırılacak ve yol haritası çıkartılacaktır.

Belirlenen tarihte kapınızı çalacak kalifiye taşıma personelimiz, sökülecek mobilyaları sökecek ve ambalajlanması, paketlenmesi gereken eşyalarınızı paketleyeceklerdir. Böylelikle taşınma esnasında oluşabilecek sürtünme gibi eşyaya zarar verebilecek durumların önüne geçecek, eşyaların düzgün bir şekilde taşınmasını sağlayacaklardır. Eşyalar paketlenip kolilendikten sonra araca yüklenerek araçtaki sağlam demir bölümlere halatlar yardımı ile bağlayacak ve araç hareket halindeyken oluşacak sarsıntıdan dolayı eşyaların hareket etmesini, birbirine çarparak zarar görmelerini engelleyeceklerdir.

İster Aydınevler‘den şehir içi olsun, ister şehirler arası… Vermiş olduğunuz adrese götürülen eşyalarınız bağlandığı yerden sökülerek personelimiz tarafından yeni evinize çıkartılacak ve ambalajları sökülecektir. Demonte hale getirilmiş mobilyalarınızın montajı yapılarak yeni yerlerine yerleştirilecektir. Keza sökülmüş beyaz eşyalarınız eşyalarınız için de aynı işlem uygulanacaktır. Şehir içi taşımacılıkta oldukça iyi işler başarmış bir firma olarak eşyalarınızın güven ile sağlam bir şekilde evinize taşındığından emin olduktan sonra, “yeni evinizde iyi günlerde oturun” diyerek oradan ayrılacağız.

AYDINEVLER EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI NE KADARDIR?

AYDINEVLER’de yapılacak taşınma işlemlerinizin fiyatı ile ilgili şuan buradan birşey söylemek oldukça zor. Yukarıda ki yazıda da belirttiğimiz gibi öncelikli olarak eksper yapılması ve kullanılacak araç gerece göre maliyet hesaplarının yapılması, ona göre uygun fiyat verilmesi gerekmektedir. Yapılacak eksper çalışması sırasında, doğru araç seçilmesi bile rakamları değiştirmektedir. Eşyayı taşıyacak kamyon yada kamyonetin doğru belirlenmesi ile eşyanın alacağından çok daha büyük bir aracın çalıştırılması ile oluşacak +yakıt masrafının önüne geçilerek tasarruf edilmesine, bununda uygun ücretler ile taşınmanızı sağlamasına çalışmaktayız.

Şimdi yapmanız gereken tek şey bizi aramak! Bizi arayın, gerisini bize bırakın…

Evden eve nakliyat ile ilgili faydalı bilgiler paylaştığımız : Evden Eve Nakliyat sayfamızı ziyaret edebilir.

Bize ulaşmak için : İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.