Bostancı gösteri merkezi’nin meşhur olduğu, Maltepe sınırında Altıntepe mahallesi ile komşu olan Bostancı mahallesinde evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. En değer verdiğimiz mahallelerden, merkezimize yakın olan Bostancı, taşımacılık yaptığımız yegane alanlardan biri olmaktadır. Bostancı’da evden eve nakliyat firması olarak, paketleme-ambalajlama ve taşıma konularında uzman, pratik ve hızlı çalışan seçkin kadromuz ile her ihtiyaca uygun araç seçenekleri sunarak taşınma ihtiyacınızda yanınızda oluyoru.

Bostancı Evden Eve Profesyonel Taşımacılık

Eşyalarınızın sizin için kıymetini biliyoruz, biz bu işe başlarken, yani ne iş yapacağımıza karar verirken İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere Tüm Türkiye’ye hizmet vermeye çıktığımız bu yolda, Bostancı mahallesinde oturan müşterilerimizin de bu hizmetimizden faydalanmasını, taşınırken herhangi bir problem yaşamamasını arzu ettik. Bu sebep ile kendimize uzman bir kadro oluşturup, müşterilerimizi %100 derecede memnun edecek bir çalışma sergileyerek hakettikleri hizmeti almalarını sağlamaktayız. Profesyonel taşımacılık diyoruz, çünkü bu iş profesyonellik gerektiren, büyük titizlikle yürütülmesi gereken bir iştir.

Bostancı Evden Eve Nakliye

Nakliye denildiğini zaman Bostancı’da da akıla gelen ilk firmalardan biri olan şirketimiz, müşterilerinin işlemlerini her zaman iyi bir şekilde sonuçlandırarak, referans olmalarını sağlamış ve bu günlere gelmiştir. Biz işimizin bize vermiş olduğu sorumluluğun farkındayız ve hizmetlerimizi her zaman en üst seviyeden sizlerin beğenisine sunmaktayız. Nakliyecilik sektöründeki başarılarımızı her geçen gün arttırıyor ve sizlerin hizmetinde bulunmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.

Kaliteli nakliye hizmetini ucuza almak isteyen bir çok müşterimizden güzel geri dönüşler alıyoruz.

Bostancı Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatlarımız için size burada net bir rakam belirtememekteyiz. Bunun nedeni yapılacak işin tam olarak ne olduğunu bilmemezdir. İşin ne olduğunu biliyor olsaydık eğer buradan da size uygun bir fiyat belirtebilirdik. Tabi ki bu bir iş ve bir süreç… İşin nasıl yapılacağı, hangi araçların kullanılacağı, kaç saatte bitirileceği, ne kadar mazot yakılacağı gibi değişkenlik gösteren unsurlara bağlı olarak Bostancı‘daki evinizin eşyalarını paketleyip, yeni gidecek evinize en ucuz fiyatları sağlamaya çalışmaktayız. Fiyat belirlememiz için sizin ile iletişim formumuz, mail adresimiz, telefon numaramız aracılığı ile iletişim sağlamak durumundayız. Bizi arayın ki, Bostancı’dan eşyalarınız şehir içine mi? çıkacak, şehirler arası mı? taşınacak, belirleyip ona göre fiyat verelim.

Saygılarımızla.