Maltepe Parça Eşya ve Yük Taşıma Firması

Bir kaç parça eşya veya yükünüz var ve bu yük ve eşyayı bir yere mi taşıtmak istiyorsunuz? Buradayız! Taşınma ve taşınma işlerinin içinde olan şirketimiz Kamyontaksi, parça eşyalarınıza en az sizin kadar değer veriyor ve düzgün bir şekilde taşınması için çabalıyor.

1 parça eşya olsun veya bir kaç parçadan oluşan yüküz olsun, her işinize uygun kamyonet ve diğer araç tiplerimiz ile hizmetinizdeyiz. Üstelik gerek duyduğunuz taktirde, mobilya gibi sökülmesi takılması gereken eşyalarınızı titizlikle söküyo, ambalajlıyor ve yeni yaşam alanınıza montajını gerçekleştiriyoruz.

Maltepe Profesyonel Parça Eşya Taşıma Şirketi

Diğer taşımacılık konularında göstermiş ve elde ettiğimiz başarıyı parça (parsiyel) Parça Eşya Taşıma işlerinde de gösteriyor, ve size bu işlerin bizim için ne kadar kolay olduğunu göstererek, şirketimizin kaliteli hizmet anlayışı işe işinizi tamamlıyoruz. İster şehir içi, şehirdışı parça eşya taşıma işlemlerinizi gururla yapmaktan memnuniyet duyduğumuzu da ayrıca belirtmek isteriz. Taşımacılık sektörüne her geçen gün katkı sağlamakta ve size daha iyi hizmet vermenin yollarını aramaktayız Her zaman söylediğimiz ve inandığımız bir şey var. Biz bu işi sizlere yardımcı olmak için kurduk ve sizi memnun etmeden işi bitiremeyiz. Şirketimizin taşımacılık sektöründe inanmış olduğu değerlerin en başında bu gelmektedir ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına hakettikleri değeri vererek cevap vermekteyiz.

Maltepe Ucuz Parça Eşya Taşıma Firması

Maltepe merkezli firmamız, bu ilçede vermiş olduğu parça eşya taşıma hizmetinde kendinden çok emin olarak en iyi hizmeti en ucuz fiyatlar ile sağlamaktadır. Fiyatları minimum seviyede tutarken, vermiş olduğu hizmeti maksimum seviyeye çıkartan firmamız, müşterilerinden hep olumlu geri dönüşler almakta, müşteri portföyünü genişletmekte, büyümekte ve yaptığı işten keyif almaktadır.

Yapılacak işin maliyetini düşürmek adına yapılması gereken her türlü titiz çalışmayı yaparak, eşyanız taşınırken oluşabilecek ekstra doğabilecek maliyetlerden kaçınmakta, sizlerinde içine sineceği bir fiyat ortaya çıkartmaktayız. Bu yüzden müşterilerimiz tarafından sevilmekte, işlerimize son sürat devam etmekteyiz.

Maltepe Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Maalesef bu işlemler için belirlemiş olduğumuz sabit bir ücret bulunmamaktadır. Bu işin ne kadar zamanda ne kadar bant, ne kadar ambalaj harcanarak, kaç kilometre yol yapılacağı ve kaç adamın bu işi halledeceğini bilemediğimizden dolayı “şu fiyat” diyemeyiz. Gelin bunu birlikte belirleyelim… Siz,bize telefon açarak işin ne olduğunu anlatalım, biz bu konu üzerinde bir çalışma yaparak sizin için en iyi ücreti belirleyelim. Bunun başka bir yolu, yordamı bulunmamaktadır. İşin ne olduğunu bilmeden fiyat veren kişi yada kurumlardan da şiddetle uzak durmanızı tavsiye ederiz. Aksi taktirde müşterilerimizden çok duyduğumuz bir şikayet cümlesini sizde yaşayabilirsiniz.

Aynen şöyle diyorlar : ” Ya bir nakliyat firmasından fiyat aldım, işin yarısına geldi diyorki ben size az fiyat vermişim, şu kadar daha verin yoksa bırakıp gideyim…”

Doğru fiyat vermeyen bir nakliyat firmasının size bunu yaşatması muhtemeldir. İşin yapılacak minimum fiyatlandırması vardır.

Siz en iyisi bizi arayın, sizin işinizi biran önce halledelim. Sizin içiniz rahat olsun, arkanıza yaslanın. Biz buradayız. Umarız eşya taşıma ile ilgili verdiğimiz bilgiler sizin için yeterli olmuştur.
Daha fazla bilgiye ulaşmak için;
Parça Eşya Taşıma ile ilgili faydalı bilgiler paylaştığımız : Parça Eşya Taşıma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hangi Araçlar İle Maltepe’de Parça Eşya Taşıma Yapıyorsunuz?

Her ihtiyacınıza uygun, her sınıfta, birden fazla aracımız bulunmaktadır. Firmamız Maltepe merkezli olduğundan bu bölgenin diğer bölgelere oran ile artısı bizimde sürekli burada olmamız ve artı bir ilgileniyor olmamızdır.

Araçlarımızı incelemek için : Araçlarımız bölümüne bakınız.

Bize ulaşmak için : İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Maltepe’de vermiş olduğumuz diğer nakliyat hizmetleri : 

  • Maltepe Evden Eve Nakliyat
  • Maltepe Parça Eşya Taşıma
  • Maltepe Yük ve Eşya Taşıma
  • Maltepe Kamyonet Kiralama
  • Maltepe Şehiriçi Nakliyat
  • Maltepe Şehirlerarası Nakliyat
  • Maltepe Ofis Taşımacılığı
  • Maltepe İş Yeri Taşımacılığı
  • Maltepe Sigortalı Nakliyat
  • Maltepe Asansörlü Nakliyat