Vermiş olduğumuz diğer hizmetlerde olduğu gibi ofis taşımacılığında da hizmet veren firmamız, bu konuda oldukça iddialı!

İstanbul merkezli firmamız, öncelikli olarak İstanbul Anadolu Yakası olmak üzere, İstanbul Avrupa yakasında da etkinliğini sürdürmekte ve Türkiye’nin diğer şehirlerinde de sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktadır.

Ofis taşımacılığı yapan firmamız, isteğiniz doğrultusunda, taşınacak eşyanın kapasitesine göre en uygun aracı belirleyim, mininmum maliyet ile ofisinizin ve iş yerinizin taşımacılığı yapmaktadır.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Sizin belirteceğiniz talep üzerine, pakenlenmek sureti ile yada paketlenmeden, eşyayı taşıyacak personel ve araç ile işinizi yapmaktayız. Bunun için bizim ile irtibata geçerek yapılacak işten bahsetmeniz, görüşeceğiniz personelimizin size uygun araç ve profesyonel personel belirleyerek size ona göre fiyat çıkartması gerekir. Biz de bir işletme sahibi olarak maliyetini önemini çok iyi bilmekteyiz.

Ucuz Ofis Taşımacılığı

Ucuz ofis taşımacılığından bahsedecek olur isek, kalitesiz işten bahsetmiyoruz. Bu işin en ucuz fiyatlar ile yapılması için, maliyet çıkartırken de kötü iş çıkartmak istememekteyiz. ucuz ofis taşımacılığı yapmak ve optimum olarak değerlendirebileceğimiz işi üretmek için sizin ile iletişime geçmemiz gerekmektedir. Neden? Çünkü işiniz için en uygun aracı belirmemiz gerekir. O yüzden bizi aramanız önem ile rica olunur.

Piyasayı çok iyi bilen bir firma olarak, işinizi yapmak için gerek araçlarımız gerek personelimiz ile hazır bulunmaktayız.” Kamyontaksi.com

Ofis Taşıma Fiyatları Nelerdir?

İşyeri ve ofis taşımacılığının maliyetleri, kullanacağımız araç tipine, harcayacağımız zaman, çalışacak personel sayısına ve yapılacak kilometreye göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda size buradan belirtebileceğimiz belirli bir fiyat bulunmamaktadır. Hatta ve hatta işyeri eşyalarınızın paketlenip paketlenmeyeceği bile fiyatlara etki etmektedir. En sağlıklı bilgi yapılacak ekspertiz ile ortaya çıkmaktadır.

Hangi Araçlar ile Ofis Taşımacılığı Yapıyorsunuz?

En ufak boydan en büyük boy olan “tır” sınıfına giren, büyük boy araçlarımız, ofisinizin taşınması için hali hazırda elimizde mevcuttur.

Sizin ofisinizi hangi tip aracımız taşır, siz bizden daha iyi bilebilirsiniz ancak tahmin edemediğiniz noktada bizden yardım isteyebilirsiniz. Karşılıklı olarak görüşerek bunu birlikte belirleyebiliriz. Araç tipinin belirlenmesi çok önemlidir. Çünkü ofisinizin eşyasını alacak olan aracı belirlersek eğer daha büyük bir araç kullanmayız. Araç ne kadar büyür ise yakıt masrafı o kadar artmakta, buna göre toplam tutardaki maliyet yükselmektedir. O yüzden diğer unsurlardan önce, çalışacak araç tipini belirlemek gerekmektedir.

Ofisinizi taşıyabilecek araç tiplerimizi görüntülemek için ve size uygun aracı belirlemek için : Araçlarımız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Emin olun, işinize uygun çözüm üretebiliriz.

Ofis Taşımacılı ile ilgili faydalı olabilecek paylaştığımız bilgileri incelemek için : Ofis Taşımacılı adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bize hemen ulaşmak için : +90 535 355 76 95