Parça Eşya ve Yük Taşıma

Parça eşya taşıma hizmetimiz ile, mobilya, beyaz eşya, koli, çeyiz, malzeme, gibi taşınması bir kaç parça eşyalarınızı taşıyabiliriz.

Bu hizmet sizin eşyalarınızın bir yerden bir yere taşınması için de gerekli olabilir, Sahibinden.com, Letgo.com gibi alışveriş sitelerinden yapacağınız sıfır veya ikinci el alışverişleriniz için de ihtiyaç duyabilirsiniz. Taşınacak eşyanın büyüklüğüne göre araçlarımız mevcut olup, isteğinize göre sadece araç yada araç + yardımcı eleman gönderebilmekteyiz. Biz bu tip işlere “parça eşya taşıma” diyoruz.

Parça Eşya Taşıma – İstanbul İçi veya Şehirlerarası Taşıma

İstanbul merkezli Kamyontaksi, İstanbul Anadolu Yakası başta olmak üzere, İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermektedir. Diğer şehirlerde de hizmet veren şirketimiz şehirler arası parça eşya taşımacılığı da yapmaktadır.

Taşınacak olan yük veya eşyalarınızın hassasiyet durumuna ve isteğinize bağlı olarak, taşınma esnasında her hangi bir hasar görmemesi için ambalajlama ve paketleme de yapmaktayız.

Yük ve Eşya Taşıma

Parça eşya dediğimiz eşyalar bazen bir kaç paletlik yük olabilmektedir. Bu tip işlemleriniz için de yine uygun araç belirlenerek minimum maliyetler ile işinizin yapılması için çalışmalar yapmaktayız. Bu işlemlere de parça eşya taşıma demekteyiz ve hazırda bulunan araçlarımız ile yükünüzün istediğiniz zaman istenildiği yerden alınarak istenilen yere teslimatını yapmaktayız. Yükünüzün boyutu/tonajı ne kadar olursa olsun uygun aracımız mevcuttur. Araç problemimiz yoktur. Bu yük 1 küçük kamyonette olabilir 3 büyük tırın alabileceği boyutta da olabilir. Hiç problem değil. Araç filomuz oldukça geniş olup, daima hizmetinizdedir.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları Nelerdir?

Parça eşya taşıma fiyatlarımız standart fiyatlar değildir. Parça eşya taşıma işi standart bir iş olmadığından sabit bir fiyat belirleyememekteyiz. Bir takım değişkenlere göre fiyatlar değişiklik sağlamaktadır.

Peki nedir bu değişkenlikler?

  • Taşımada kullanılan araç tipi
  • Aracın yapacağı kilometre
  • Eşyalar personelimiz tarafından taşınacaksa gerekli personel sayısı
  • Eşyaların kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata götürüleceği
  • Harcanacak zaman

Yukarıdaki listede belirttiğimiz unsular fiyata doğrudan etki etmektedir. Bu neden ile bizi arayıp fiyat almanız en doğru tercih olacaktır.

Uygun Fiyata Parça Eşyalarımı Nasıl Taşıtırım?

Size en uygun araç tipi belirlenerek, maliyeti düşürmekteyiz ve en uygun fiyatlar ile yük ve eşyalarınızın taşınmasını sağlamaktayız.

Araç tiplerimizi görüntülemek için : Araçlarımız sayfamızı ziyaret edebilir,

Parça Eşya Taşıma İle İlgili Diğer Yazılarımızı İncelediniz mi?

Parça eşya taşıma ile ilgili sizler için yazmış olduğumuz faydalı bilgileri inceleyerek, daha fazla bilgi sahibi olabilir ve işlerinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz.
Hemen İnceleyin : Parça Eşya Taşıma

Bize ulaşmak için : +90 535 355 76 95 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.