Şehirlerarası Taşımacılık

İstanbul merkezli Kamyontaksi, şehirlerarası nakliyat işlerinizi tüm Türkiye çapında yapmaktadır.

Kamyontaksi, Şehirlerarası taşımacılığın yorucu ve endişe verici bir süreç olarak kabul gören nakliyat algısını değiştiriyor. Bu süreç profesyonel bir firma ve personel ile gerçekleştirildiğinde ne kadar rahat ve kolay olduğunu, müşterilerine vermiş olduğu hizmetlerde göstererek %100 müşteri memnuniyetini esas almakta ve çalışmalarını, yüksek standartlarda yerine getirmektedir. Evden eve nakliyat ve parça eşya taşımada olduğu gibi hizmet kalitemizi en üst seviyede tutuyoruz.

Kurumsal müşterilerimizin, şehirlerarası taşımacılık işlemlerine cevap veriyor, yüküne göre araç seçeneği sunuyoruz. Çalışmalarımıza teknolojik alt yapımız ile son sürat devam ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve vereceği referans bizim için önemlidir.

Kurumsal müşterilerimizin yanı sıra bireysel müşterilerimizin de tabi ki ilden ile taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
Hizmetimize İstanbul merkezimizden yola çıkarak sürdürdüğümüz bugün İzmir, Ankara ve Antalya, Kayseri, Rize, Bursa, Edirne, Muğla gibi illerinde en uygun fiyatlarla bireysel ile kurumsal nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Profesyonel Şehirlerarası Taşımacılık

Ekibimiz ve personelimiz son derece tecrübeli ve gerekli yeterliliğe sahip uzman kadrodan oluşmaktadır. “Yükünüz yükümüzdür.” sloganıyla çıktığımız bu yolda yapmanız gereken tek şey sadece bizimle iletişime geçmenizin yeterli olacağıdır. Bu işlem için çok fazla düşünmenize gerek yok. Bizi arayın, sizin için en doğru olanı belirleyelim ve harekete geçelim. İşinizi yapmaktan ve sizi memnun etmekten memnuniyet duyarız.

Uygun Fiyata Şehirlerarası Taşımacılık

Araçlarımız sürekli olarak Türkiye içerisinde hareket halindedir ve acelenizin olmadığı şehirlerarası taşımacılık işlerinizde bir tarih aralığı belirleyerek hali hazırda o yöne gidecek olan bir aracımızı belirleyip daha uygun fiyatlar ile yük ve eşyalarınızın teslimatını yapabiliriz. Bunun için yeterli araç, personel ve gerece sahibiz.

Şehirlerarası Taşımacılık Fiyatları Nelerdir?

Taşımacılık fiyatları, taşınacak yükün nereden nereye götürüleceği, yükün boyutu ve kullanılacak araca göre farklılıklar gösterir. Bu nedenle “şu fiyat” diyemiyoruz. Takdir edersiniz ki bir ilden diğer bir ile gidilecek 100 kilometrelik bir yol ile 1000 kilometre kat edilecek yolda harcanacak yakıt miktarı aynı olmamakta, bunun gibi unsurlar da doğrudan fiyata etki etmektedir. Bizimle irtibata geçerek yapılacak işten bahsederseniz yükünüzün taşınması konusunda size yardımcı olabilir ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile sunabiliriz.

Biz bunun için buradayız ve hazırız!

Araç tiplerimizi incelemek için Araçlarımız sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Şehirlerarası Nakliyat ile ilgili yazmış olduğumuz faydalı diğer bilgilere Şehirlerarası Nakliyat sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bize hemen ulaşmak için : +90 535 355 76 95