yalı evden eve nakliyat şirketi

Yalı Evden Eve Nakliyat Firması İle Hemen Taşının!

Yalı Evden Eve Nakliyat şirketi Kamyontaksi.com ile tanışın, en uygun fiyatlar ile taşının. Maltepe merkezli Kamyontaksi, evinizi taşıyacağınız zaman ihtiyacınız olan en iyi yardımınız olmaya hazır. Nakliyat hizmeti ve fiyat bilgisi almak için doğru sayfadasınız. Başta İstanbul Anadolu Yakası‘nın ilçeleri olmak üzere İstanbul Avrupa Yakası dahil tüm İstanbul’da hizmet vermekteyiz.

Maltepe merkezli nakliyat firmamızın en yoğun olarak çalıştığı mahallelerden biri olan Yalı’daki Taşımacılık işlemleriniz için buradayız. İster şehir içi nakliyat olsun ister Şehirlerarası Nakliyat, konusunda uzmanlaşmış, profesyonel ekibimiz ile eşyalarınızın bir noktadan diğer bir noktaya, hasar ve zarar görmeden taşınmasını, sökülüp takılacak mobilyalarınızın ve beyaz eşyalarınızın titizlikle sökülüp paketlendikten sonra yeni yerlerine sağlam bir şekilde götürülerek montajının yapılmasını gerçekleştirmekteyiz. Parça Eşya Taşıma hizmetimizde göstermiş olduğumuz başarıyı aynı şekilde bu hizmetimizde de göstermekteyiz.

Her evin eşyasını taşıyabilecek boyda araçlarımız mevcut olup, taşınma ihtiyacınıza çok hızlı bir şekilde cevap verebilmekteyiz. Sizler için hazırlamış olduğumuz bu sayfayı incelemeye devam edebilir, İletişim bilgilerimizden ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

yalı paketlemeli evden eve nakliyat hizmeti

Yalı Ambalajlı, Paketlemeli, Montajlı Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Yalı Evden Eve Nakliye hizmetimiz standart bir hizmet olarak gözükse de standart değildir. Ekstra istekleriniz olabilir. Bunlardan biri de eşyalarınızın tarafımızdan ambalajlanması, paketlenmesi, mobilyaların sökülerek tekrar montajının yapılması. 

Yoğun olarak çalışıyor olabilirsiniz. Tek başına eşyaların paketlenmesi ile uğraşamayabilir veya vakti olan ancak eşya paketleme konusunda tecrübesi bulunmayan biri olabilirsiniz. İşte bu noktada paketleme konusunda uzman ekibimizden yardım isteyebilirsiniz. 

Eşyaların paketlenmesi, ambalajlanması, mobilya ve beyaz eşyaların demonte hale getirilip tekrar monte edilmesi kolay değildir. Basit bir iş olarak gözükse de aslında bilgi ve tecrübe gerektiren bir iştir. Bu yüzden tecrübeli bir ekibin bu konuda çalışması gereklidir. Eşyaların alınacağı adresten taşınacağı adrese hasar görmeden taşınması, sökülen mobilyanın tekrar eski haline getirilerek yeni yerine yerleştirilmesi çok önemlidir. 

Bizim işimiz evden eve nakliyatı yapılacak eşyaların bir evden diğer bir eve sağlam bir şekilde taşınması ve teslim edilmesi. Bu yüzden eşyaları kendisi paketleyecek ve montajını yapacak olan müşterilerimize bir kaç tavsiyede de bulunmak istiyoruz. Bu tavsiyelere uyarak taşınma esnasına oluşabilecek hasarları %100’e varan başarı oranıyla engellemeniz mümkün.

.

Eşyalarınızı taşınmaya hazırlarken nelere dikkat etmelisiniz : 

 • Çizilmemesi ve hasar görmemesi için özellikle mobilyaların ve beyaz eşyaların paketlenmesine özen gösterin. İnce patpatlardan kullanmak yerine daha kalın malzemeler kullanın.
 • Bardak, tabak, vazo gibi cam eşyaları patpatlarla veya gazete kağıtlarıyla güzelce sarın, koliye yerleştirdiğiniz eşyaların hareket etmemeleri için kolide kalan boşlukları doldurun. Bunun için yine patpat ve gazete gibi malzemeler kullanabilirsiniz.
 • Kolilerinize eşyalarınızı yerleştirirken özen gösterin. Kolileri kapanmayacak şekilde doldurmayın.
 • Oluşturacağınız kolilerin ortalama bir insanın taşıyabileceği ağırlıkta hazırlayın
 • En hassas paketleme gerektiren eşyalardan biri de televizyon paketlemesi. Sebebi ise televizyonun ekran kısmının darbelerden çok iyi korunması gerektiğidir. Bu neden ile televizyonu paketlerken kalın patpatlar ile defalarca sarın. Hiç bir paketleme malzemesi bulamıyorsanız battaniye gibi kalın bir malzeme ile sarmanız iyi olacaktır. Ambalajlama yaparken ürünün (televizyonun) hiçbir yerinin açıkta kalmadığına emin olun.
 • Kıyafetlerinizi kolilere koyacaksanız, kıyafetlerinizi koliye katlayarak koyun. Bu size kolide fazla yer kazandıracak ve bir koliye daha fazla kıyafet koymanızı sağlayacaktır. Hurç gibi bir şey kullanacaksanız da bu şekilde yapmanızı öneririz.
 • Kolileri doldurmadan önce, kolinin alt kısmı bantlı ise bu bantın sağlamlığını kontrol edin. Ömrünün sonuna gelmiş bir bant var ise kolideki bantı söküp yeni bir bant yapıştırın.
 • Kolilerin bantlamak için kullanacağınız bantın kalitesine de çok dikkat etmelisiniz. Kalitesiz bir bant kolinin nakliyat esnasında açılmasına ve eşyanın zarar görmesine neden olabilir. 
 • Sökeceğiniz mobilya gibi eşyaların civata, somun, vida vb. malzemelerini mutlaka bir arada bulundurun. 1-2 malzeme kaybetmeniz, mobilyanızı tekrar eski haline getiremeyeceğiniz anlamına gelir. 
 • Mobilya sökme konusunda uzman değilseniz, mobilyayı sökerken neyi nereden söktüğünüze çok dikkat edin, gerekirse bir sticker (etiket) yardımı ile numaralandırın. Söktüğünüz her parçaya sökme sırasına göre 1,2,3,4,5.. diye numaralar yapıştırın. Böylece tekrar montaj yaparken numara sırasına göre montaj yapar, mobilyayı tekrar eski haline geri getirebilirsiniz.
 • Avizelerinizi sökerken veya takarken elektrik şalterinin kapalı olduğundan emin olun. Elektrik akımına kapılmanız size ciddi zararlar verebilir.

Bahsetmiş olduğumuz koli, bant, patpat gibi malzemeleri, evinizin yakınında bir ambalaj ürünü satan işletmeden temin edebilirsiniz. Bazı bölgelerde bu ürünleri satan bir işletme olmayabiliyor. Bundan dolayı bu ürünleri internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. İş planınızın aksamaması için zamanında teslimat yapan, güvenilir firmaları tercih etmenizi öneririz.

Bu konuda da size işinize yarayacak bir tavsiyede bulunabiliriz. Ambalaj malzemesi sipariş verebileceğiniz bir online işletme biliyoruz

Kolici.com adresinden bu ürünlerin tamamını alabilir, işlemlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. 

Eğer “Ben bu işler ile uğraşamam, işi profesyonel bir ekip yapsın” diyorsanız yapmanız gereken tek şey var o da BU İŞİ BİZE BIRAKMAK!

Peki şimdi devam edelim. Yalı Nakliyat Şirketi olarak başka ne hizmetler verebiliyoruz?

yalı asansörlü nakliyat

Yalı Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Evden Eve yapılacak olan taşıma işlemlerinizde pratik taşınma yollarından biri olan Yalı Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 
Bu hizmetimize genellikle çok katlı binalardaki üst katlara taşınan müşterilerimiz talep göstermektedir. 
Az katlı binalarda merdivenlerin dar olduğu, eşyaların çıkartılırken zor olacağı ya da piyano gibi değerli ve hassas bir eşyaya sahip olan müşterilerimiz asansörlü taşınma talep eden müşterilerimiz arasında yer almaktadır. Bu taşınma yöntemi ile bireysel ve kurumsal müşterilerimiz daha hızlı taşınma gerçekleştirirler.

yalı profesyonel nakliyat firması

Yalı Profesyonel Nakliyat Firması

Yalı Profesyonel Evden Eve Taşımacılık hizmeti veren firmamız ile taşınan bireysel ve kurumsal müşterilerimiz büyük bir memnuniyet ile nakliye işlerini çözüme ulaştırmaktadırlar. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılıkta göstermiş olduğumuz başarıyı teknolojik alt yapımız ve analitik çalışma sistemimiz ile sürekli olarak arttırıyoruz..
Hizmet kalitemizi yükselterek müşterilerimizin memnuniyetini daima ön planda tuttuğumuzdan başarı kaçınılmaz oluyor.
Profesyonel taşımacılık hizmeti verecek işimizi iyi yapıyor olmak bizim için son derece gurur verici.

Bizde hayatımızda bir ürün satın alırken profesyonel hizmet almak istiyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin de taşınırken profesyonel hizmet almalarını, eşyalarına ve kendilerine verilmesi gereken hakettikleri değerin verilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Profesyonel hizmet vermek için bir takım özellikleri bir çatı altında toplamak gerekiyor. Biz bunu başardığımıza inanıyoruz.
Profesyonel taşımacılık yapacak olan nakliyat firmasının sahip olması gereken bir takım unsurlar vardır. Bunlardan en önemlisi öncelikli olarak yeterli bilgiye sahip tecrübeli personeldir. Bu çok önemlidir.
Eşyanın nasıl paketleneceğini, mobilyaların nasıl sökülecep takılacağını, eşyaların nasıl hasar görmeden taşınacağını, nasıl yerleştirileceğini bilen güler yüzlü, profesyonel taşıma ekibi şarttır.
Yalı Profesyonel Nakliyat Firması olarak bu konuda gerekli yeterliliğe sahip, eşyalarınızın taşımacılığını yapacak sayıda ve tecrübede personelimiz mevcuttur.

Profesyonel taşımacılık yapacak firmanın bir diğer olmazsa olmazı da talep edilen taşınacak eşyaya uygun araç ve gereçlere sahip olmasıdır. Taşıma araçlarında zorunlu olan K belgesine sahip, en küçük kamyondan en büyük kamyona ve asansörlü nakliye aracına sahip olması da profesyonel nakliyat firmasında olması gereken özelliklerdendir. 
Biz müşterilerimizin taleplerini karşılamak için 20 den fazla nakliyat aracı ile hizmet vererek profesyonel çalışma sistemi ile hizmet vermekteyiz.

yalı ucuz nakliyat firması

Yalı Ucuz Nakliyat Firması

Eşyalarınızın uygun fiyatlar ile taşınması için, ücretsiz eksper hizmetimiz ile eşyalarınızın taşınmanızı sağlayacağız. Fiyat kısmında belirtmiş olduğumuz değerleri optimum seviyede tutarak en iyi fiyatlar size sunacağız.

Yapılacak işin kaliteli olduğu kadar iş için istenen ücretlerinde uygun fiyatlı olmasını kim istemez ki? Bu yüzden her zaman kalitemizi en üst düzeyde tutarak fiyatlarımızı minimum seviyelerde belirliyoruz ve fiyatı sabitliyoruz. Taşınma esnasında ekstra ücretler çıkartmıyoruz.

Ayrıca bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Eşyalarını uygun fiyata taşıtmak isteyen bir çok müşterimiz en uygun fiyatı alacağım diye çabalarken, en kalitesiz hizmeti almaktan kaçınmalıdırlar. Bu ilk başta kar olarak gözükse de işin sonunda eşyalarınıza zarar verilerek taşınmasına ve kıymetli zamanınızın kaybolmasına neden olmakta.

En uygun fiyatlar ile taşınmak için bizi arayın. Taşınma sürecinin ne kadar keyifli geçeceğini ve memnun kalacağınızı sizde göreceksiniz.

yalı evden eve nakliyat fiyatları

Yalı Evden Eve Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Yalı’da vereceğimiz Evden Eve Nakliyat hizmeti için belirlenmiş bir fiyat yoktur. Yapılacak olan nakliyat hizmetinin ücreti sizde taktir edersiniz ki bir çok unsura bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Bu unsurlar nelerdir?

 1. Eşyanın alınacağı ev adresi ile taşınacak evin adresi arasındaki mesafe.
 2. Nakliyat işleminde kullanılacak nakliye aracının küçüklüğü-büyüklüğü.
 3. Eşyanın alınacağı evin kaçıncı katta olduğu ve eşyanın taşınacağı adresteki evin kaçıncı katta olduğu.
 4. Eşyanın alınacağı adresteki binada ve taşınacak adresteki binada asansör bulunup bulunmadığı.
 5. Taşınacak eşyaların paketlenip, paketlenmeyeceği. Bu maddeye ek olarak ambalajlamada kullanılacak malzemenin miktarı.
 6. Eşyalarınızı taşıtırken Sigortalı Taşımacılık hizmetimizden faydalanıp faydalanmayacağınız.
 7. Taşıma işlemi gerçekleştirilirken Asansörlü Nakliyat Aracı kullanılıp kullanılmayacağı.
 8. Evdeki mobilyaların sökülüp, montajının yapılacak yada yapılmayacak olması.
 9. Beyaz eşyaların montajının yapılacak yada yapılmayacak olması.
 10. Avizelerin sökülüp montajının yapılacak yada yapılmayacak olması .
 11. Taşınma operasyonunda çalışacak taşıma personeli sayısı.
 12. Taşıma için harcanacak toplam zaman.
 13. Eşyaların alınacağı ve taşınacağı adres arasında gidilecek yolda, köprü, ücretli yol, vapur vb. gibi ekstra oluşabilecek maliyetler.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz maddelere göre taşıma maliyeti farklılık gösterir. O yüzden yapacağınız en doğru şey bize ulaşarak ücretsiz eksper hizmetimizden faydalanmanız olacaktır.
Size en doğru ve en uygun fiyatı ancak yapılacak işi öğrendikten sonra çıkartacağımız Yalı Evden Eve Nakliyat Fiyatı için hazırlayacağımız eksper raporumuz ile size bilgi verebiliriz.

Yalı’da Verdiğimiz Nakliyat Hizmetleri :

 • Yalı Evden Eve Nakliyat
 • Yalı Parça Eşya Taşıma
 • Yalı Yük ve Eşya Taşıma
 • Yalı Kamyonet Kiralama
 • Yalı Şehiriçi Nakliyat
 • Yalı Şehirlerarası Nakliyat
 • Yalı Ofis Taşımacılığı
 • Yalı İş Yeri Taşımacılığı
 • Yalı Sigortalı Nakliyat
 • Yalı Asansörlü Nakliyat

Evet, ne duruyorsunuz Yalı Evden Eve Nakliyat hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak.

Bize ulaşmak için : İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.